Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Blog > Komentarze do wpisu
Hurra

Dostałam swoje pierwsze wyróżnienie, tym cenniejsze, że zupełnie nieoczekiwane. Przyznała je Mirabelka. Myślę, że niedługo będzie okazja aby napisać o Niej troszkę więcej, a za wyróżnienie serdecznie dziękuję.

Zgodnie z zasadami powinnam po pierwsze przekazać to wyróżnienie dalej a po drugie napisać 7 rzeczy o sobie. Tak naprawdę to nie wiem co trudniejsze. Jeżeli chodzi o wyróżnienie to mam ogromny problem bo te blogi,  które znam i odwiedzam albo już są wyróżnione albo ich autorki bardzo dziękują ale nie...Postanowiłam więc trochę niezgodnie z zasadami za co bardzo przepraszam wyróżnić wszystkich, którzy tym co robią umilają czas, motywują do działania , bawią i uczą.

A teraz o sobie:

 1. Jestem zodiakalnym bliźniakiem więc co zresztą widać po moim blogu mam często rozdwojenie jaźni i chciałabym robić dwie najczęściej sprzeczne rzeczy jednocześnie, wyjechać i zostać w domu, być prawnikiem albo psychologiem albo ... gospodynią domową. I jak tu z samą sobą nie zwariować.
 2. Uwielbiam czytać i bardzo żałuję , że jednocześnie nie da się robić na drutach, szydełku itp bo za często muszę wybierać a e-booki to nie dla mnie.
 3. Nie lubię kawy. Nigdy jej nie piłam więc właściwie smaku nie znam ale już sam zapach dla wielu czysta poezja mnie odpycha. Chyba jestem dziwadło :-).
 4. Gdyby moja praca dawała taką możliwość mieszkałabym na wsi, piekła chleb, robiła przetwory i żyła wolniej i spokojniej niż w dużym mieście.
 5. Lubię góry o każdej porze roku i morze ale raczej wiosną i jesienią bez tłumów i zbędnego gwaru.
 6. Nie znoszę upałów, dezorganizują mi życie i sprawiają , że świat nie jest piękny.
 7. Ostatnie ale chyba najważniejsze przed zwariowaniem w dzisiejszej rzeczywistości chroni mnie niezawodnie moja Przyjaciółka Hania, pomaga, motywuje , napędza, hamuje itd za co jej bardzo, bardzo dziękuję.

Uff nie było tak źle, choć by poznać siebie trzeba się mocno napracować.

Dla wyciszenia miało być  owocowe pudełeczko ale nie będzie bo zdjęcia nie chcą się wstawić  albo ja nie umiem ale przecież umiałam :-(.

 

niedziela, 28 sierpnia 2011, agda-a1

Polecane wpisy

 • Powrót nr 2

  Zrażona kłopotami z edycją bloga na dłuższy czas zaprzestałam pisania. Dzisiaj podjęłam kolejną próbę i po napisaniu paru zdań wstawieniu zdjęć połączenie zosta

 • Wracam

  Przywołana do porządku przez przyjaciółkę postanowiłam zebrać się w sobie i powrócić jako córka marnotrawna ale właśnie uświadomiłam sobie , że nie bardzo mam c

 • Nowy Rok

  Witam w Nowym Roku i Tym co tu zaglądają życzę aby był on lepszy od mijającego. Okres Świąt minął jak zwykle za szybko i właściwie dopiero teraz korzystając z o

Na bloga liczniki