Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
niedziela, 31 stycznia 2010
Uff

Dawno nie zaglądałam na bloga ale czasu miałam jak na lekarstwo. Koniec półrocza spowodował, że należało pokazać się w szkole i ocenić postępy latorośli ( ocena wypadła nawet nieźle). Druga latorośl przygotowywała się do studniówki i ją też należało wspierać głównie dobrym słowem bo jako osoba mało rozrywkowa miała mieszane uczucia co do udziału w imprezie. A swoją drogą uczestnicząc w przygotowaniach z sentymentem wspominałam swoją studniówkę w szkole, w stroju szkolnym ale jedyną taką w szkolnym życiu i zastanawiam się jak będą wspominane te studniówki w lokalach, w kreacjach niemal balowych, z orkiestrą proponującą zabawy jak na weselu i tylko polonez na początku przypomina że to szkolna zabawa na 100 dni przed maturą. W szale przygotowań niewiele czasu na robótki ale udało się skończyć kilka prac zamówionych jeszcze przed Nowym Rokiem.

Komplet chusteczników z motywem muszelek

W wolnej chwili dla pokrzepienia ciała powstały pyszne drożdzówki z nadzieniem orzechwym. Przepis zaczerpnięty z fotoforum. Polecam naprawdę warto.

19:22, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 stycznia 2010
Karnawałowo

Dzisiejszy wpis nie bedzie robótkowy tylko kulinarno - karnawałowy. Po raz kolejny postanowiłam stawić czoła pączkom. Piszę po raz kolejny ponieważ próby podejmowane są średnio co dwa lata. Dotychczas kończyły się niepowodzeniem mniejszym lub większym i zarzekaniem się że nigdy więcej aż..... do następnego razu. Ten raz kolejny przypadł na dzień dzisiejszy i o dziwo próba zakończyła się sukcesem. Wyszły takie jak trzeba jedyne czego im brak to jasny pasek dookoła ale nie wymagajmy zbyt wiele. Rodzina nieco zdziwiona ( bo przecież nigdy więcej) przystąpiła do degustacji i ciągle jeszcze żyje myślę więc że z poczuciem dobrze spełnionego kulinarnego obowiązku mogę udać się na zasłużony odpoczynek z drutami w ręku. Na dowód zdjęcie tego co jeszcze nie zostało pochłonięte.

19:00, agda-a1
Link Komentarze (1) »
sobota, 09 stycznia 2010
Nowy rok

Pierwsze kilka dni nowego roku minęło dość pracowicie zarówno w domu jak i w pracy i na działalność hobbystyczną nie było specjalnie czasu, a na zrealizowanie czekają zamówienia jeszcze przedświąteczne. Bardzo to fajnie brzmi całkiem jak w zakładzie produkcyjnym ale jest przyjemnie wiedzieć że komuś podoba się to co robimy a poza tym motywuje do działania. Pomysłów na nowy rok nie brakuje a właściwie nie powinnam już zaglądać na inne blogi i na fora robótkowe bo czego bym nie zobaczyła to natychmiast też chcę to robić i tym sposobem mam pozaczynane miliony prac i jeszcze więcej w planie. W tempie ekspresowym ( jak na mnie ) udało mi się skończyć skarpety z włóczki Sport Socks. Przeszły pomyślnie próbę w Bieszczadach i mam nadzieję że będą długo służyły.

 

 

18:59, agda-a1
Link Komentarze (1) »
Na bloga liczniki