Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
wtorek, 30 listopada 2010
Pasjonujący weekend

Taki właśnie weekend spędziłam ostatnio. Pognało mnie aż do Kartuz do przemiłej Właścicielki Pracowni na Kaszubach. Pobierałam nauki z zakresu przędzenia wełny. Zajęcie pasjonujące ale nie takie proste jak by się wydawało. W rękach pani Eli czesanka błyskawicznie zamieniała się w równiutką nić a moje wypociny  no cóż do wełny im dość daleko. Ale przecież ćwiczenie czyni mistrza. Teraz tylko trzeba zorganizować wrzeciono i.. start. Tak wogóle to spędziłam dwa fajne dni w uroczych Kartuzach. Okolica zachęcająca do powrotu i myślę ,że jeszcze tam wrócę może na kilka wakacyjnych dni. Cieszę się ,że udało mi się wyjechać jeszcze przed atakiem zimy teraz pewnie nie odważyłabym się wybrać w daleką podróż.

17:22, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 listopada 2010
Dla Katarzyny

Dwa prezenty dla dzisiejszych solenizantek. Pudełeczko na herbatę powstało na prośbę koleżanki jako para do wcześniejszego pudełeczka na chusteczki.

I jeszcze środek

A to szal Annis dla "rodzinnej " Katarzyny. To pierwsza robótka z rzędami skróconymi. Bardzo przyjemnie się robiło choć bardzo trzeba było uważać aby oczka nie spadały bo włóczka z dodatkiem jedwabiu była dość śliska.

oraz zbliżenie

17:21, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 listopada 2010
Ekspresowe skarpetki

Dlaczego dzieci tak mają, że wszystko przypomina im się na ostatnią chwilę. To pytanie zadaję sobie zawsze gdy moje latorośle stawiają mnie pod ścianą bo coś jest potrzebne na już. Podobnie było i tym razem. Starsza pociecha zgłosiła zapotrzebowanie na skarpetki i dała trzy wieczory na wykonanie. Skarpety miały być prezentem i szczęśliwie udało się skończyć je i wyprawić razem z dzieckiem na długoweekendowy wyjazd w Bieszczady.Zdjęcia zrobione na chwilę przed spakowaniem, wieczorem ale kolory bardzo zbliżone do oryginału. Pasy ułożyły się same , właściwie nie spodziewałam się takiego efektu. Nowa właścicielka podobno z upominku zadawolona.

19:42, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Na bloga liczniki