Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
wtorek, 23 grudnia 2008
Spokojnych i Pogodnych Świąt
 
Wszystkim, którzy dotarli na mojego bloga mniej lub bardziej przypadkowo życzę z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia podody ducha , spokoju w gronie rodziny, zdrowia i spełnienia wszystkich nawet tych niewypowiedzianych marzeń
15:11, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 grudnia 2008
Chwila oddechu

Udało mi się znależć wolną chwilkę na krótki wpis. Bigos ugotowany i zamrożony, mięsko czeka natarte przyprawami, nawet przepisy na ciasta przygotowane więc chyba należy się odrobina odpoczynku. Wprawdzie juz rano taką chwilę wygospodarowałam ale wtedy usiadłam do bombek decu. Niestety chyba nie uda mi się dokończyć ich przed Wigilią ( niestety zostało lakierowanie) ale trudno najwyżej poczekają do przyszłego roku. Miałam ostatnio mało czasu jeszcze zobowiązałam sie zrobić skrzyneczkę - prezent dla znajomej i bombki zeszły na dalszy plan.

Poniżej przedstawiam zdjęcie skrzyneczki

A ponieważ nie samym decu człowiek żyje to przedstawiam jeszcze haft który niedawno rozpoczęłam

To co ma być:

To co jest 

 

21:30, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 grudnia 2008
Nowe prace

Korzystając z chwili wolnego czasu pomiędzy zakupami a porządkami pstryknęłam kilka fotek zdjęć prac które ostatnio powstały.

Chustecznik zrobiony na zamówienie koleżanki

Herbaciarka będzie prezentem gwiazdkowym  dla kuzynki. Jest dodatkiem do tacy, która została wykonana wcześniej ( ale niestety nie zrobiłam zdjęcia ).

Ostatnia praca to mikołajkowy prezent dla mojej córki. Zrobiony na jej zamówienie. Pudełko na herbatkę będzie służyło jako szkatułka na biżuterię. Zostało wylakierowane lakierem w dotyku udającym aksamit.

 

18:43, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Dawno mnie tu nie było ale niestety czasu jakoś mało.Okres przedświąteczny to dużo radości z przygotowań ale również sporo pracy. Porządki, prezenty wymyślanie, kupowanie, samodzielne wykonanie to pochłania mnóstwo czasu. Doba nie chce być niestety dłuższa. Ale nie jest źle pierniki upieczone, szafki przejrzane, prezenty wymyślone. Pozostaje dokończyć to co zaczęte i czekać na zimę i pierwszy śnieg.
11:38, agda-a1
Link Komentarze (2) »
Na bloga liczniki