Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
środa, 28 kwietnia 2010
Ratunku

Nie lubię zakupów !!! a takich w ostatniej chwili w szczególności. Córka moja doszła do wniosku ,że przydałaby się biała bluzka na zakończenie roku i oczywiście na maturę. Nie mówię nie ale dlaczego tak długo do tego wniosku szła?? Decyzja o kupnie a właściwie o potrzebie posiadania zapadła w dniu wczorajszym i niezbędna była wizyta w sklepie i niestety firmy odzieżowe nie wymyśliły jeszcze takiej bluzki, która zadowoliłaby moją pociechę. Umęczone i zdenerwowane ( każda z innego powodu) wróciłyśmy do domu bez białej szaty i z nosami na kwintę. Tak więc matura zostanie najprawdopodobniej uczczona starym odzieniem. no cóż mówi się trudno. Dla relaksu zabrałam się za planowanie co zapakuję do paczki na Sekret Pal. Chociaż tyle radości. już nie mogę się doczekać swojej przesyłki. Robótkowo z wiadomych powodów zastój.

20:46, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 kwietnia 2010

Nie było klimatu do pisania i właściwie dalej nie ma. Robótkowo nic nowego nie powstało choć wbrew temu co sobie obiecywałam rozgrzebałam kolejne prace. Dla oderwania myśli w czasie żałoby wybrałam się na pokaz filcowania i oczywiście koniecznie musiałam spróbować swoich sił powstaje więc naszyjnik dla starszej pociechy. Jeszcze nie ma co pokazywać więc zdjęć nie robiłam. Zaczęłam kolejną chustę, wstępnie przeznaczoną na prezent ale chyba nie zdążę skończyć bo jakoś czasu zrobiło się mało. Właściwie moje myśli zaprząta teraz zbliżająca się wielkimi krokami matura i nie wiem czy do końca egzaminów uda mi się nie zwariować bo dziecko z dnia na dzień nakręca się coraz mocniej.

21:54, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 kwietnia 2010
10.04.2010

        

16:09, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 kwietnia 2010
SecretPal 6

 Ruszył Sekret Pal 6

Zgłosiłam swój udział w robótkowej zabawie i zapraszam do zabawy wszystkie miłośniczki i miłośników ręcznych robótek. Lubię niespodzianki i mam nadzieję że ta zabawa dostarczy super emocji i zabawy.

18:28, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 kwietnia 2010
Debiut

Korzystając z wolnych chwil i pięknej pogody pstryknęłam fotki pierwszej chusty, którą udało mi się wydziergać. Jestem bardzo zadowalona z efektu. Wprawdzie wybrałam prosty wzór ( na początek) ale wełna jest tak urocza, że efekt mnie zaskoczył in plus. Na pewno powstanie przynajmniej jeszcze jedna bowiem została włóczka a ta juz znalazła nową właścicielkę a i kolejna już zaklepana.

17:51, agda-a1
Link Komentarze (1) »
sobota, 03 kwietnia 2010

Wszystkim zaglądającym  do mnie życzę zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

16:57, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Na bloga liczniki