Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
piątek, 21 maja 2010
Mam i ja

Po raz pierwszy brałam udział w Secret Palu i może dlatego bardzo niecierpliwie oczekiwałam na przyjście przesyłki i wreszcie jest.

W paczce znalazłam:

- pastelowy Zephir i śliczna śliwkowa Fonseca - idealne do kontynuowania szalowo - chustowej manii

- czekolada mleczna i batonik ( od razu poczułam potrzebę dodania sobie energii)

- Herbata Earl Grey z pomarańczą ( moje ostatnie odkrycie - uwielbiam tem smak i aromat)

- znaczniki do robótek ( bardzo potrzebne przy produkowaniu chust)

- kartka z pozdrowieniami z Elbląga

Zastanawiam się jak to się stało, że Lucynka od której paczka nadeszła tak dobrze trafiła w mój gust. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Zaraz pewnie zabiorę się za kolejne robótki ( może śliwka tym razem) a tymczasem wstawiam zdjęcie ostatniej produkcji. Zdjecia niestety byle jakie ale innych zrobić nie potrafiłam a i modelki nie było. Chyba powinnam nabyć jakiś korpus. Muszę o tym pomyśleć poważnie.

21:12, agda-a1
Link Komentarze (3) »
czwartek, 13 maja 2010

Rytm majowych dni wyznaczają w mojej rodzinie terminy kolejnych egzaminów maturalnych. Niestety dziecko należy do tych wiecznie z siebie niezadowolonych a więc bywa nerwowo. Dziś ostatni egzamin pisemny ( oczywiście napisany nie tak jak by należało) i chyba najgorsze za nami bowiem od ustnych już nie wiele zależy. W między czasie staram się znaleźć chwilę na robótki. Powstała bransoletka z filcowanych kulek ( to pierwsze próby filcowania)

Powoli zbliżam się do końca kolejnego szala a na następne już czeka włóczka

Oczywiście wygospodarowałam czas na przygotowanie paczki na Sekret Pal . W trakcie okazało się że w miom mieście nie można nabyć żadniej pocztówki bo to już niemodne. Musiałam sama stworzyć "pocztówkę" aby choć odrobinę przybliżyć miejsce skąd przybyła paczka. Wysłałam priorytetem i mam nadzieję że szybko dotrze do adresata.

Na koniec efekt odstresowujących ;) zakupów pomaturalnych

20:27, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Na bloga liczniki