Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
Przenosiny

Podjęłam decyzję o przenosinach na bloggera. Mam nadzieję, że będzie łatwiej i przyjemniej. Wszystkich , którzy do mnie trafili i chcieliby uczestniczyć w tym co robię zapraszam serdecznie

                               www.aga6666.blogspot.com

18:15, agda-a1
Link Komentarze (1) »
niedziela, 28 sierpnia 2011
Hurra

Dostałam swoje pierwsze wyróżnienie, tym cenniejsze, że zupełnie nieoczekiwane. Przyznała je Mirabelka. Myślę, że niedługo będzie okazja aby napisać o Niej troszkę więcej, a za wyróżnienie serdecznie dziękuję.

Zgodnie z zasadami powinnam po pierwsze przekazać to wyróżnienie dalej a po drugie napisać 7 rzeczy o sobie. Tak naprawdę to nie wiem co trudniejsze. Jeżeli chodzi o wyróżnienie to mam ogromny problem bo te blogi,  które znam i odwiedzam albo już są wyróżnione albo ich autorki bardzo dziękują ale nie...Postanowiłam więc trochę niezgodnie z zasadami za co bardzo przepraszam wyróżnić wszystkich, którzy tym co robią umilają czas, motywują do działania , bawią i uczą.

A teraz o sobie:

  1. Jestem zodiakalnym bliźniakiem więc co zresztą widać po moim blogu mam często rozdwojenie jaźni i chciałabym robić dwie najczęściej sprzeczne rzeczy jednocześnie, wyjechać i zostać w domu, być prawnikiem albo psychologiem albo ... gospodynią domową. I jak tu z samą sobą nie zwariować.
  2. Uwielbiam czytać i bardzo żałuję , że jednocześnie nie da się robić na drutach, szydełku itp bo za często muszę wybierać a e-booki to nie dla mnie.
  3. Nie lubię kawy. Nigdy jej nie piłam więc właściwie smaku nie znam ale już sam zapach dla wielu czysta poezja mnie odpycha. Chyba jestem dziwadło :-).
  4. Gdyby moja praca dawała taką możliwość mieszkałabym na wsi, piekła chleb, robiła przetwory i żyła wolniej i spokojniej niż w dużym mieście.
  5. Lubię góry o każdej porze roku i morze ale raczej wiosną i jesienią bez tłumów i zbędnego gwaru.
  6. Nie znoszę upałów, dezorganizują mi życie i sprawiają , że świat nie jest piękny.
  7. Ostatnie ale chyba najważniejsze przed zwariowaniem w dzisiejszej rzeczywistości chroni mnie niezawodnie moja Przyjaciółka Hania, pomaga, motywuje , napędza, hamuje itd za co jej bardzo, bardzo dziękuję.

Uff nie było tak źle, choć by poznać siebie trzeba się mocno napracować.

Dla wyciszenia miało być  owocowe pudełeczko ale nie będzie bo zdjęcia nie chcą się wstawić  albo ja nie umiem ale przecież umiałam :-(.

 

16:21, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 sierpnia 2011
Za ciosem

Postanowiłam zwalczyć nieprzyjazną materię i poczynić kolejny wpis mając nadzieję, że tym razem będzie bez problemów. Dzisiaj z innej beczki. Kilka dni temu postanowiłam wrócić do drutów. Z reguły latem na robótki wełniane nie mam ochoty ale tegoroczne lato upałami nas nie męczyło tak więc z czeluści szafy wygrzebałam motek Angory Ram i rozpoczęłam Semele. Zauroczył mnie ten szal i chciałam spróbować czy dam radę.

Tak wygląda początek:

 

Znowu wstawianie zdjęcia trwało całe wieki. Istny trening cierpliwości.

21:37, agda-a1
Link Komentarze (1) »
niedziela, 21 sierpnia 2011
Powrót nr 2

Zrażona kłopotami  z edycją bloga na dłuższy czas zaprzestałam pisania. Dzisiaj podjęłam kolejną próbę i po napisaniu paru zdań wstawieniu zdjęć połączenie zostało zresetowane i ...wszystko diabli wzięli. Trochę mnie to zdenerwowało bo zdjęcia wstawiały się okropnie długo i z problemami ale próbuje dalej tylko wpis będzie krótszy. Na początek zdjęcia prac które jakiś czas temu zrobiłam na zamówienie.

Mam nadzieję , że teraz się uda i wpis pojawi się na blogu

15:49, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Na bloga liczniki