Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
poniedziałek, 20 września 2010
Summit

Oto jedna z prac , których absolutnie nie powinnam zaczynać, no ale cóż tak bardzo zauroczył mnie ten szal ,że poczułam nieprzepartą ochotę aby stać się jego posiadaczką. dzięki uprzejmości Antosi i Rene stałam się posiadaczką polskiej wersji opisu ( w tym miejscu ogromne podziękowania dla obu Pań :)  i oczywiście musiałam spróbować od razu. Problem był z wyborem włóczki. Wybór padł na Kauni cieniowaną w tonacji różowo - fioletowo-bordowej bo tylko taka była pod ręką. Kolory trochę chyba nie moje ale potrzeba rozpoczęcia robótki była nie do pokonania. Poniżej to co powstało wczorajszego wieczoru

Nie jest tego wiele ale wzór nie jest tak trudny jak mi się wydawało mam więc nadzieję ,że prace szybko będą postępowały.

15:18, agda-a1
Link Komentarze (1) »
niedziela, 19 września 2010
Po wakacjach

Wakacje bardzo szybko minęły, jak zwykle za szybko. Pogoda nie sprzyjała robótkom przynajmniej moim było za gorąco i właściwie niczego nowego nie stworzyłam. Ale temperatura nie przeszkadzała w przeglądaniu blogów i innych stron w internecie i ... pomysłów mam tysiąc ,żeby tylko czasu trochę więcej było. Dzięki uprzejmości kilku blogowych koleżanek zaopatrzyłam się we wzory na druty i na szydełko. Szczególnie to szydełko to nowość bo nie robiłam sto lat. Zapragnęłam stać się posiadaczką serwet na drutach no ale oczywiście nie kupionych tylko własnoręcznie wydzierganych. Mam nadzieję że się uda. Efektem wakacyjnym jest kilka zakupów wełniano-drutowych i kilka rozpoczętych prac co z tym zaczętymi przed wakacjami zapewni mi pracę na kilka miesięcy. A nowe pomysły kuszą. Ale jak nie ulec takim pięknym włóczkom.

Włóczki zakupione tutaj. Niedługo mam nadzieję zmienią się w cudownie miękkie skarpety.

Na koniec jedyna chyba praca którą ostatnio udało mi się skończyć. Chusta z tęczowie Kauni.

W najbliższym czasie pokażę to co zaczęłam i mam nadzieję powoli będę kończyła.

18:23, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Na bloga liczniki