Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
piątek, 30 października 2009
Candy u Gohy

Po raz pierwszy zgłaszam się po wspaniałe cukiereczki , które tym razem rozdaje Goha z okazji czwartej rocznicy otwarcia sklepu internetowego

17:02, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 października 2009
Ponczo

Zastanawiam się czym podpadliśmy tym co dwa razy do roku raczą nas zmianą czasu. Ja się do tych zmian nie nadaję . Ani jedna ani druga mi nie odpowiada.Co z tego że teoretycznie mam spać dłużej jak zegar biologiczny budzi mnie o stałej porze czyli godzinę za wcześnie. A  spać kładłabym się najchętniej zaraz po powrocie z pracy. Weny twórczej nie ma ale udało się skończyć ponczo model prototypowy, ale wyszło całkiem, całkiem. Cieszy się nim teraz moja koleżanka, której przypadło do gustu.

Niestety bardzo trudno zrobić fotkę tak aby pokazać plastyczność wzoru zwłaszcza jak sie ma takie niewielkie umiejętności.

20:18, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 października 2009

Pogoda przez weekend nie nastrajała optymistycznie tym bardziej, że starsze dziecko wojażowało po Bieszczadach i istniały obawy, że w związku z zawirowaniami pogodowymi nie będzie miała jak wrócić na łono rodziny.Na szczęście wczoraj wieczorem dotarła cała i zdrowa i planami na wyjazd listopadowy.A podobno czym starsze dzieci to miało być łatwiej!!

Robótkowo marnie ponczo jeszcze nie skończone a już nie jestem z niego zadowolona. To tak jest jak powstaje prototyp.No ale nie ma co dramatyzować tylko trzeba walczyć z przeciwnościami losu i złośliwością rzeczy które nas otaczją.

19:41, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 października 2009
Zestaw na biurko

Zestaw miał być pokazany wcześniej ale oczywiście lakierowanie opóźniło prezentację. Mimo to jestem zadowolona z tempa ale to "zasługa" L4. Miałam więcej wolnego czasu to i prace posuwały się w odpowiednim rytmie.

Zestaw robiony był na zamówienie a właściwie miał to być jakiś element na biurko dla pana. Ponieważ nie mogłam się zdecydować powstał komplet w całości zaakceptowany przez koleżankę. Prawdę powiedziawszy nie lubię robić nic na zamówienie ponieważ boję się że może się nie  podobać, ale tym razem się udało.

Zimowa atmosfera sprzyja robótkom na drutach więc jeszcze pokaże ostatnie zakupy , kolory zestawione razem mogą przyprawić o ból głowy ale osobno są super

 

21:20, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 października 2009
Przymusowy odpoczynek

Dopadła mnie niedyspozycja zdrowotna trochę przez moje zaniedbanie chyba ale jestem uziemniona w domu i okazało się, że to czego nam brakuje gdy trzeba chodzić do pracy nie jest tak atrakcyjne gdy przymus zatrzymuje nas w domu. Mam jednak nadzieję, że przez ten czas pokończę pozaczynane robótki bo przynajmniej na ponczo czas przyszedł już  najwyższy. Mam zamówienie na decu ale tu trochę brak weny może złagodzenie chorobowych dolegliwości pomoże w natchnieniu. Jutro powinnam wstawić jakieś zdjęcia dzisiajsze niebo zasnuwają chmury i niestety jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia.

10:08, agda-a1
Link Komentarze (1) »
Na bloga liczniki