Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
niedziela, 31 października 2010
Kolejne jaskółki

Długo się zeszło z zakończeniem kolejnych prac ale tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz. Właściwie ponczo zostało ukończone już kilka dni temu ale największy problem to zdjęcia bo i modelki mnie ma i wieczorami pogoda nie sprzyja fotografii zwłaszcza jeżeli obiekt jest w kolorze grafitowym. Właściwie to myślę że do zrobienia dobrego zdjęcia to potrzeba trochę wiedzy i zdolności a nie prosty kompakt dla laików. Ale mam co mam i pozostaje mieć nadzieję , że na zdjęciach będzie cokolwiek widać.

 

 

I jeszcze spojrzenie na całość

 

Na zakończenie jeszcze z innej beczki tzn decu. Komplecik który miał być jesienny śliwkowy ale malowany wieczorem w świetle dziennym do śliwki nijak nie pasował i tym sposobem jest późno letni jeżynowy. Mam nadzieję ,że i tak smakowity.

 

12:56, agda-a1
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 11 października 2010
Pierwsza jaskółka

Podabno jedna jaskółka wiosny nie czyni ale... napewno ją przybliża. Podobnie z moimi robótkami. Jedna zakończona nie sprawi ,że tych rozgrzebanych będzie mniej ale zawsze to coś.

Chustecznik na który czekała koleżanka chyba przez całe wakacje.

Dzisiaj przyjechał kordonek na serwetę na drutach wg wzoru od Antosi ale postaram się nie zacząć kolejnej robótki przed ukończeniem chociaż kilku już rozpoczętych.

21:43, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 02 października 2010
Powoli

Tytuł odzwierciedla tempo w jakim posuwają się moje robótkowe prace. Optymistyczne jest to, że coś jednak się dzieje. Niestety kłopoty zdrowotne troszeczkę to tempo zwalniają i tak właściwie to szybciej przybywa pomysłów na to co dalej wyprodukować. Absolutnie nie powinnam włączać komputera ale tak chętnie zaglądam na robótkowe blogi i fora, że nie mogę sobie odmówić tej przyjemności. I tak podglądając inne pasjonatki robótek czuje potrzebę natychmiastowego posiadanie wielu rzeczy tylko doba za krótka. Ostatnio ( tak jakby było mało) zapragnęłam poznać tajniki przędzenia i farbowania wełny i aż boję się co będzie jak to mi się spodoba. Mąż i dzieci pomrą z głodu a dom zaniedbany popadnie w ruinę

18:38, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Na bloga liczniki