Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
czwartek, 31 grudnia 2009
No i doczekaliśmy się....

Wielkimi krokami i jak zwykle niespodziewanie nadszedł Nowy Rok. Jest to pora podsumowań i planów. Życzę więc wszystkim aby podsumowania wyszły na plus a wszystkie nowe postanowienia udało się zrealizować. Tego samego życzę sobie samej. Mijający rok nie był najlepszy i mam nadzieję że następny będzie trochę łaskawszy

22:41, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 grudnia 2009
Świąteczne życzenia

Licznik odwiedzin pokazuje że są osoby które odnajdują mnie w sieci i odwiedzają moją stronę. Tym wszystkim i tym którzy trafią tu przypadkiem z okazji Świąt składam najserdeczniejsze życzenia ciepła rodzinnego i pogody ducha.

14:17, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 grudnia 2009
Przedświątecznie

Na wszystkich blogach świątecznie ale na szczęście wiele autorek dostrzega w świętach coś więcej poza praniem firanek, szorowaniem fug w łazience szczoteczką do zębów i polerowaniem do oślepiającego połysku parkietu. Nie lubię ogromnie tego przedświątecznego przymusu ale ten stres wyniosłam z rodzinnego domu. Bardzo powoli, mimo, że stara baba ze mnie, uczę się że święta to nie to. Niestety ponieważ rodzicielka bardzo blisko złe emocje krążą w powietrzu i rodzina cierpi ale mam nadzieję że z roku na rok będzie lepiej. Na pewno nie poddaję się szałowi zakupów. Prezenty kupione w większości przez internet a w części zrobione własnoręcznie. Kilka dni temu wysuszył się drugi szal

Udało mi się go skończyć w terminie mimo, że nie było łatwo to pierwszy szal z tak cienkiej włóczki. Z ostatecznych efektów jestem zadowolona i mam nadzieję,że nowej właścicielce prezent przypadnie do gustu.

Dokończyłam również prezent dla koleżanki mojej córki. Motyw i kolorystyka to Jej wybór i wydaje mi się że powstało bardzo fajne, wesołe pudełeczko.

Powoli mogę przystąpić do świątecznego gotowania, bo to w przeciwieństwie do porządków bardzo lubię. Pasztet już przygotowany, zakupy spożywcze w dużej mierze zrobione, można działać.

17:32, agda-a1
Link Komentarze (1) »
sobota, 12 grudnia 2009

Dawni nic nie pisałam ale i do powiedzenia i pokazania nie miałam nic ciekawego. Pogoda nie nastraja optymistycznie a ponure dni mijają zbyt szybko. Udała mi się powoli podokańczać pozaczynane rzeczy i będzie można co nieco pokazać. Powoli kończę szal na prezent świąteczny myślę że jutro powinnam przerobić ostatnie oczka. Dzisiaj wstawię herbaciarkę powstałą na fali zieloności, motyw z wieczka już dawno mnie kusił

Na zdjęciu prezentuje się trochę mdło ale w rzeczywistości kolory są bardziej żywe.

Na koniec informacja o candy-niespodziance . Może na święta los się uśmiechnie.

21:40, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 listopada 2009
Osiołkowi dano....

Koleżanka poprosiła o pudełko na chusteczki. Miało być wesołe i w zieleni. Bardzo często nie mam pomysłu żadnego a tym razem wyjątkowo miałam dwa i nie wiedziałam co wybrać. Tym sposobem powstały dwa zielone i chyba wesołe pudełka. Koleżanka też nie umiała wybrać i teraz oba mają nowego właściciela.

Niestety zdjęcia nie ładne bo wieczorne ale to była ostatnia szansa aby pstryknąć fotkę.

18:01, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 listopada 2009
Wprowadzamy porządek

Dzisiaj pierwsza z prac które ostatnio powstały. Na prośbę koleżanki powstał pojemnik na piloty do sprzętu RTV. W trakcie pracy pomyślałam, że i u mnie w domu taki pojemnik bardzo by się przydał i być może w wolnej chwili popełnię jeszcze jeden. Ten który pokazuję motywy ma letnie ale klimatem miał pasować do wystroju. Mam nadzieję że się spodoba bo nowa właścicielka jeszcze go nie widziała.

15:18, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 listopada 2009
Pracowicie

Ostatnie dwa dni spędziłam w domu. Dwa dni zaplanowanego wcześniej urlopu miałam poświęcić na relaks ale akurat pojawiła sie wena twórcza i ...Tak własciwie to nie wiedziałam za co sie zabrać bo i decu i druty a w wolnych chwilach trzeba pielęgnować młodszą latorośl uziemioną w domu ze skręconą nogą. Ale udało się posunąć truchę do przodu i zrobić kawałek nowego szala ( idzie mocno pod górkę i narazie nie wygląda zachęcająco)

oraz podrobić trochę decu na zamówienie ( chustecznik i pudełko na piloty) oraz kilka innych rzeczy  nie na zamówienie ale akurat pomysł się urodził i trzeba było. Poczyniłam również nowe zakupy w Zamotanych. Tym razem włóczkę na skarpety dla córki i na ciepły golf dla mnie. Tylko kiedy to wszystko zrobię???

15:57, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 08 listopada 2009
Smutny tydzień

Niestety mijający tydzień był dla nas pełen smutku i zadumy, ponieważ pod konarami zwalonego drzewa zginął wieloletni pracownik mojego męża. Drzewo rosło niedaleko naszego domu i podobnie jak wiele innych na naszej ulicy od dawna było w bardzo kiepskiej kondycji i czekało na decyzję urzędniczą dotyczącą wycinki . Od marca nie udało się zorganizować ekipy mimo,że mieszkańcy ostrzegali przed tragedią. Niestety nie zdążyli i tragedia stała się faktem. Przerażające jest to,  że dopiero śmierć niewinnego człowieka przyspieszyła prace i najgroźniejsze drzewa zostały wycięte już następnego dnia.

W obliczu zaistniałej sytuacji i na robótki nie było nastroju.Jedynie udało się dokończyć  pierwszy szal, prosty ale dla mnie dość efektowny.

i jeszcze zbliżenie wzoru

16:07, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 października 2009
Candy u Gohy

Po raz pierwszy zgłaszam się po wspaniałe cukiereczki , które tym razem rozdaje Goha z okazji czwartej rocznicy otwarcia sklepu internetowego

17:02, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 października 2009
Ponczo

Zastanawiam się czym podpadliśmy tym co dwa razy do roku raczą nas zmianą czasu. Ja się do tych zmian nie nadaję . Ani jedna ani druga mi nie odpowiada.Co z tego że teoretycznie mam spać dłużej jak zegar biologiczny budzi mnie o stałej porze czyli godzinę za wcześnie. A  spać kładłabym się najchętniej zaraz po powrocie z pracy. Weny twórczej nie ma ale udało się skończyć ponczo model prototypowy, ale wyszło całkiem, całkiem. Cieszy się nim teraz moja koleżanka, której przypadło do gustu.

Niestety bardzo trudno zrobić fotkę tak aby pokazać plastyczność wzoru zwłaszcza jak sie ma takie niewielkie umiejętności.

20:18, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Na bloga liczniki