Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie
Kategorie: Wszystkie | Decoupage | Hafty
RSS
poniedziałek, 02 lutego 2009
Pociągająco
Niestety zimowy odpoczynek nie uchronił mnie przed złapaniem zimowej infekcji.Cały poprzedni tydzień korzystając z nieobecności kochanej rodzinki miałam poświęcać się swoim robótkom. A tu niespodzianka. Zdążyłam rozejrzeć się po mieszkaniu, powymiatać "koty" z pod szafek i już, już byłam blisko biurka z robótkami gdy poczułam lekkie drapanie w gardle, które ze wzmożoną siłą towarzyszy mi od tygodnia. Do tego doszedł katar, ból głowy itp. Niestety chodzenie do pracy okazuje się być bardzo niezdrowe. Rodzina wróciła ( skończyły się ferie zimowe w szkołach) i znowu codzienne obowiązki ograniczają czas.Mam nadzieję ,że chociaż wirus da od siebie odpocząć,bo z zapchanym nosem nawet zdjęć nie mam siły pozgrywać na komputer
21:40, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 stycznia 2009
Po raz pierwszy w nowym roku
Bardzo długo nie zaglądałam na bloga, ale czasu brakowało.Tydzień temu dzieci zaczęły ferie i trzeba było przygotować wszystko do wyjazdu. Taki wyjazd czterech osób to istne pandemonium w domu, tym bardziej że wyżywienie we własnym zakresie to i przy kuchni więcej czasu trzeba spędzić. Ale udało się. Wyjazd się odbył, ale niestety trzeba było wracać do pracy. Rodzina jeszcze odpoczywa w polskich górach a ja dzielnie pracuję i doprowadzam dom do stanu używalności. Mam nadzieję wolny od rodziny czas przeznaczyć na robótki i dokończenie kilku rozpoczętych prac.
21:01, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 grudnia 2008
Spokojnych i Pogodnych Świąt
 
Wszystkim, którzy dotarli na mojego bloga mniej lub bardziej przypadkowo życzę z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia podody ducha , spokoju w gronie rodziny, zdrowia i spełnienia wszystkich nawet tych niewypowiedzianych marzeń
15:11, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 grudnia 2008
Chwila oddechu

Udało mi się znależć wolną chwilkę na krótki wpis. Bigos ugotowany i zamrożony, mięsko czeka natarte przyprawami, nawet przepisy na ciasta przygotowane więc chyba należy się odrobina odpoczynku. Wprawdzie juz rano taką chwilę wygospodarowałam ale wtedy usiadłam do bombek decu. Niestety chyba nie uda mi się dokończyć ich przed Wigilią ( niestety zostało lakierowanie) ale trudno najwyżej poczekają do przyszłego roku. Miałam ostatnio mało czasu jeszcze zobowiązałam sie zrobić skrzyneczkę - prezent dla znajomej i bombki zeszły na dalszy plan.

Poniżej przedstawiam zdjęcie skrzyneczki

A ponieważ nie samym decu człowiek żyje to przedstawiam jeszcze haft który niedawno rozpoczęłam

To co ma być:

To co jest 

 

21:30, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 grudnia 2008
Nowe prace

Korzystając z chwili wolnego czasu pomiędzy zakupami a porządkami pstryknęłam kilka fotek zdjęć prac które ostatnio powstały.

Chustecznik zrobiony na zamówienie koleżanki

Herbaciarka będzie prezentem gwiazdkowym  dla kuzynki. Jest dodatkiem do tacy, która została wykonana wcześniej ( ale niestety nie zrobiłam zdjęcia ).

Ostatnia praca to mikołajkowy prezent dla mojej córki. Zrobiony na jej zamówienie. Pudełko na herbatkę będzie służyło jako szkatułka na biżuterię. Zostało wylakierowane lakierem w dotyku udającym aksamit.

 

18:43, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
Dawno mnie tu nie było ale niestety czasu jakoś mało.Okres przedświąteczny to dużo radości z przygotowań ale również sporo pracy. Porządki, prezenty wymyślanie, kupowanie, samodzielne wykonanie to pochłania mnóstwo czasu. Doba nie chce być niestety dłuższa. Ale nie jest źle pierniki upieczone, szafki przejrzane, prezenty wymyślone. Pozostaje dokończyć to co zaczęte i czekać na zimę i pierwszy śnieg.
11:38, agda-a1
Link Komentarze (2) »
sobota, 29 listopada 2008
Kilka prac

Właściwie to dzisiaj kolejny etap zapoznawania się. Chciałabym przedstawić kilka swioch prac które do tej pory udało mi się stworzyć. Było tego teochę więcej ale nie wszystkie udało mi się sfotografować, a wiele z nich zmieniło już właściciela. Mimo iż są moim zdaniem bardzo niedoskonałe  to znalazły sie osoby którym się spodobały. Mam nadzieje że osobom któr kiedyś zawitają na moim blogu też przypadną do gustu

Misiowy zegar jedna z pierwszych prac która powędrowała już do nowego, małego właściciela

To jedna z moich pierwszych prac decu. Ma już nowego małego właściciela

Makowa skrzyneczka robiona na zamówienie koleżanki

Makowa skrzyneczka dla koleżanki

Dodatek do misiowego kompletu

Dodatek do misiowego zegara

 Pierwsza bombka zrobiona w zeszłym roku. Mam nadzieję że uda sie dorobić dla niej jakieś towarzystwo. Zdjęcie tej zostało zrobione jeszcze przed lakierowaniem.

Na zakończenie trochę klimatów świątecznych, pierwsza i jedyna jak do tej pory moja bombka zrobiona w zeszłym roku

18:34, agda-a1
Link Komentarze (1) »
środa, 26 listopada 2008
Powitanie
Wydaje mi się że na początku powinnam napisac parę słów o sobie. Mam na imię Agnieszka i jestem zodiakalnym bliżniakiem w średnim wieku.Wiek niestety należy chyba tak określić choć nie brzmi to zbyt optymistycznie ale staram się tego nie dostrzegać i cieszyć się dniem dzisiejszym. Pracuję , zajmuję sie domem i staram się wygospodarować trochę czasu na hobby. Lubię haftować , robić na drutach ( choć ostatnio rzadko po nie sięgam),a ostatnio próbuję swoich sił w decoupage. Nie mam specjalnych zdolności plastycznych ale wykonywanie różnych prac tą techniką sprawia mi wiele radości wiec pewnie nie raz pokażę to co udało mi się stworzyć.
19:59, agda-a1
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 listopada 2008
Początek
Wreszcie się odważyłam. Z pomysłem pisania bloga nosiłam sie już kilka miesięcy, namawiałam przyjaciółkę ( zawsze w duecie raźniej ) aż wreszcie podjęłam decyzję.Skusiło mnie to jak wiele dzieje się na robótkowych blogach, to że można w każdej chwili podzielić się częścią swojego życia z osobami o takich samych  zainteresowaniach.Mam nadzieję, że uda mi sie dołączyć do wielkiej blogowej rodziny
21:32, agda-a1
Link
1 ... 6 , 7
 
Na bloga liczniki